Cariere

Dacă dorești sa faci parte dintr-o echipă tânără de profesioniști în domeniul IT trimite CV-ul tău pe adresa oana.vultur@redatronic.ro pentru a fi înregistrat în baza noastră de date.

Vor fi contactați doar candidații selectați pentru interviu.
Poziții disponibile în departamentele:

ELECTRICIAN/ INSTALATOR AUTOMATIZĂRI

Descrierea postului:

Efectuam lucrari de automatizari si instalatii electrice si termice pentru locuinte particulare sau cladiri de birouri, spatii industriale etc.
Lucram in echipe mixte (oameni cu experienta si vechime in firma, impreuna cu oameni noi) in diferite locatii din judet (Mures), respectiv si in afara acestuia. De aceea este nevoie de disponibilitate pentru deplasari in afara judetului cu posibilitatea de a ramane cateva zile intr-un alt oras in functie de complexitatea lucrarii.

Programul este flexibil, in functie de lucrarile in desfasurare si de urgenta acestora. Programul obisnuit este intre orele 08:00 si 17:00 (cu pauza de masa).

Cerințe:

  • Studii superioare de profil tehnic cu specializare în:
    • Instalatii electrice de iluminat si automatizari sau
    • Instalatii de incalzire si climatizare
  • Experienta minim 1 an in domeniu – reprezinta un avantaj;
  • Dorinta de munca, responsabilitate si seriozitate;
  • Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari;
  • Putere de munca (implica munca fizica).

Se oferă (bonusuri, beneficii):

  • Acces nerestrictionat la informația tehnică;
  • Programe de specializare și perfecționare;
  • Acces la certificări;
  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu plăcut, alături de o echipă tânără și dinamică.